Zangersheide zoekt...een journalistieke witte raaf

Zangersheide zoekt...een journalistieke witte raaf

We willen nog zoveel en zijn daarom op zoek naar de juiste mensen. Mensen die samen met de rest van ons team ervoor kunnen zorgen dat we nog meer kunnen groeien:

Welke mensen passen in ons team:

Je voelt je verantwoordelijk voor hetgeen wat je doet
Je kan tegen een stootje
Je klok heb je alleen nodig om de wekker te zetten
Je bent flexibel

Wat zoeken wij: Een journalistieke witte raaf

Je bent super geïnteresseerd in fokkerij en springpaardensport, je hebt een leuke vlotte pen waarmee je boeiende artikels kan schrijven, je schudt oneliners zo uit je mouw, je volgt de paardenwereld op de voet en weet wat er leeft in de hippische wereld.

Herken jij jezelf in één van deze functies en ben je de gemotiveerde medewerker die we zoeken, neem dan contact met ons op. Dit kan door te mailen naar cremers@zangersheide.com of te bellen naar: +32 89 73 00 17.

Loon is bespreekbaar naar functie, leeftijd en ervaring.

 

Deze website maakt gebruik van Cookies. Zo kunnen we er voor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt gemaakt.
Meer weten?